Close

Hikayemiz


Organik ~ El Emeği ~ Sürdürülebilir ~ Sağlıklı 
 

Babytoly etik anlayış ve çevre dostu düşünceleri ile yola çıkmış, aşırı tüketimi eleştiren, odağında kalite ve 
sürdürülebilirlik, kadının güçlendirilmesi ve sosyal dayanışma felsefeleri bulunduran bir markanın da ötesinde bir yaşam tarzıdır. Babytoly felsefemiz, becerikli Anadolu kadınlarımıza ‘Adil Ticaret’, sürdürülebilirlik ve çevre dostu üretim prensiplerine uygun olarak istihdam sağlayarak tüm ebeveynlere ve biricik bebeklerine sağlıklı, doğal, hijyenik ve konforlu bebek ürünleri sunmaktır.
 

Bebeğinizin sağlığı için en iyisini düşünüyoruz 
 

Bu felsefe ile, ailelerin sevgili bebeklerini maruz kaldıkları olumsuz koşullardan koruyabilmeleri ve onlara daha doğal ve daha sağlıklı bir yaşam sağlayabilmeleri için birbirinden çeşitli, sağlıklı ve konforlu organik bebek ürünleri üretiyoruz.

Dünyaya yeni katılan bebekler henüz çok hassaslar ve en iyisini hak ediyorlar. Babytoly ailesi olarak büyük heves, yaratıcılık, dayanışma ve paylaşım ile çalışıyoruz. Bebeğinizin sağlığı için en iyisini düşünüyor ve sunuyoruz. Ürünlerimiz, bebeğinizin sağlığı için en doğal, ilaçsız, katkısız, kaliteli ve saf %100 Organik Pamuk' tan üretilmektedir ve uluslararası GOTS sertifikalıdır. Konvansiyonel (üretiminde kimyasal madde kullanılan üretimlerden ortaya çıkan ürünler) pamuk ürünlerinin içeriğindeki kanserojen ve zehirli kimyasal maddeler bebeklerinizin hassas ciltleri için çok tehlikeli riskler doğurur. Organik pamuk ürünleri tercih ederek bebeklerinizi kimyasaldan ve bu ciddi sağlık tehditlerinden koruyabilir; değerli bebeklerinizin hayat boyu vücutlarında birikecek olan kimyasalı ve meydana gelebilecek alerjik reaksiyonları önleyebilirsiniz.

Değerli bebeklerinizi büyütürken sağlıklı ve organik babytoly ürünlerimizi tercih ederek bebeğinize daha sağlıklı ve çevre dostu bir yaşam sağlamanın yanında, doğal yaşamı ve ekosistemi desteklersiniz, ve Türkiye’deki Anadolu kadınlarımızın ev ekonomilerine katkı sağlamış olursunuz.

Daha çok kadına ulaşabilmek, kadınların hane halkı gelirinde ve toplumda yer almalarını arttırmak için daha fazla istihdam sağlamayı ve farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz.

Sosyal dayanışma bilincini geliştirme düşüncemize destek vereceğinizi umar, ilginiz için teşekkür ederiz.

Bebeklerinize doğal, sağlıklı ve çevre dostu bir yaşam sağlayın.

Tabiatın ve doğal olan herşeyin kıymetini fark edeceksiniz.

Doğal ve sağlıkla kalın...

~ babytoly 

 

Kurucu & Tasarımcı

Ceren Öztürk

 

   

Sosyal kadın dayanışması ve kadının güçlendirilmesi projemiz çatısında bebek ürünlerimizi üreten örgü ekibimizin
örgü eğitmenimizle birlikte çalışma anlarını yansıtan anlar ...  ♡ 

 

embracing values
handmade
sustainable
100% Organic Cotton
women empowerment

Babytoly © 2020 | RGS Yazılım® E-ticaret

payments